Кошик

Відгуки про компанію Все для настільного тенісу

  • Мария К.
    Дуже погано

    Ремені безпеки просто жахливі 😫одна лиш назва а не ремені безпеки в однієї з кріплень тріщина дуже велике бажання повернути їх продавцю вони не варті цих коштів . Хочеться звернутися до продавця скажіть будь ласка чи довірили би ви свою дитину таким ременям безпеки?????

  • Андрей Я.
    Відмінно
  • Олександр Н.
    Відмінно
  • Олена В.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Юрій З.
    Відмінно
  • Руденко А.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • артур п.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Микола П.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Сергій К.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Олександр О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua